Vdes aktori i “Titanic” dhe “Lord of the Rings”

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 6 Maj, 2024 09:24

Vdes aktori i “Titanic” dhe “Lord of the Rings”

Ka vdekur në moshën 79-vjeçare aktori britanik, Bernard Hill, raporton CNN.

Ai ka luajtur në filmin “Titanic” dhe “The Lord of the Rings”.

“Me pikëllimin më të madh duhet të njoftojmë se Bernard Hill, aktori i njohur i njohur për rolet e tij në “Titanic” dhe “Lord of the Rings”, ndërroi jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm në moshën 79-vjeçare”, tha familja në një deklaratë.

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 6 Maj, 2024 09:24