Einxheli zbulon detaje nga dasma e saj me Dagzin

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 9 Maj, 2024 20:37

Einxheli zbulon detaje nga dasma e saj me Dagzin

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një nga çiftët me të ndjekura në rrjetet sociale.

Romancën e tyre e filluan brenda ‘Big Brother VIP Albania 1’ dhe çifti janë bërë dhe prindër të një djali të quajtur Trev, shkrua “Kosovarja”.

Veprimi nga Enxheli ka ngjallë reagime të shumta nga ndjekësit pasi ajo ishte shprehur se “Kur të bëjmë reunion ose dasem e sigurt do të jetë dhe Gena”.

Andaj nga kjo mos vallë çifti kanë filluar përgatitjet për dasmën e tyre në këtë verë?

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 9 Maj, 2024 20:37