Dua Lipa surprizon Romeon? Ja mesazhi që habiti banorët e BBV

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 10 Maj, 2024 20:17

Dua Lipa surprizon Romeon? Ja mesazhi që habiti banorët e BBV

Mbrëmjen e sotme, banorët e shtëpisë më të famshme në shtëpi janë mbledhur në dhomën e ndenjes dhe kanë lexuar mesazhet e ardhur nga fansat e tyre përmes aplikacionit “Big Love”.

Dhe mesa duket dikush ka vendosur ta “vërë në lojë” banorin, duke i dërguar një mesazh, përmes të cilit pretendon se është Dua Lipa.

Që në momentin e parë që është shfaqur në ekran, të gjithë banorët e shtëpisë kanë nisur të qeshin me mesazhin e ardhur, në të cilin shkruhej:

“Romeo jemi me ty. Dua dhe shoqëria”

Ndërkohë që ka qeshur, Romeo është shprehur:“Dua të dua. Të puth fort. Ndoshta është Dua”

Kujtojme se Romeo Veshaj, në klipin e tij prezantues kur u bë pjesë e BBV, ka shprehur dëshirën se donte që t’i sillnin Dua Lipën në shtëpi, duke treguar se e ka fiksim.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 10 Maj, 2024 20:17