Shkup: Vret vëllanë dhe kunatën, pastaj godet veten me thikë

Flaka
Botuar nga Flaka 14 Maj, 2024 17:11

Shkup: Vret vëllanë dhe kunatën, pastaj godet veten me thikë

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Stajkovcë të Shkupit.

Jozyrtarisht, një burrë ka vrarë vëllanë dhe kunatën e tij dhe më pas ka goditur veten me thikë.

Ai aktualisht ndodhet në spitalin “Sveti Naum Ohridski”, konfirmojnë jozyrtarisht nga SPB Shkupi.

Priten informacione zyrtare nga MPB.

Flaka
Botuar nga Flaka 14 Maj, 2024 17:11