Xhensila nuk ndalet, pozat e fundit “çmendin” rrjetin

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 14 Maj, 2024 20:22

Xhensila nuk ndalet, pozat e fundit “çmendin” rrjetin

Xhensila ka bërë një paraqitje shumë tërheqëse në Instagram, me imazhet e fundit që publikoi.

Ajo shfaqet me një veshje shumë seksi, e cila përbëhet nga një fund i shkurtë, po ashtu edhe një buzë me mëngë të gjata, e cila mbulon vetëm pjesën e gjoksit.

Xhensila ka treguar fizikun e saj mahnitës, barkun e tonifikuar dhe kënbët seksi.

Dukjes ajo i bashkëngjiti një palë çizme me taka të zeza deri në gjunjë, ndërsa flokët i kishte të larguara nga fytyra të lëshuara mbrapa në shpinë.

Këngëtarja kohët e fundit është tejet e komentuar në mediet rozë, për shkak të ndarjes nga aktori Bes Kallaku.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 14 Maj, 2024 20:22