MOTI SOT

Flaka
Botuar nga Flaka 17 Maj, 2024 08:23

MOTI SOT

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-22 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit e lehtë deri mesatare.

Ndërkaq, për fundjavë parashihet me rritje të temperaturave.

Flaka
Botuar nga Flaka 17 Maj, 2024 08:23