Sara Gjordeni publikon pamje nga shtëpia re

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 17 Maj, 2024 20:35

Sara Gjordeni publikon pamje nga shtëpia re

Sara Gjordeni dhe Bardhi romancën e tyre e filluan në ‘Big Brother VIP Albania’ ku shumë shpejtë do të bëhen prindër.

Sara ka ndarë një video me ndjekësit teksa ka treguar ambientin e shtëpisë së tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ajo shprehet se do të rregullojnë edhe dhomën e bebushës shumë shpejtë.

Për më shumë shikojeni pamjet.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 17 Maj, 2024 20:35