Aksident i rëndë në Zhelinë

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 20 Maj, 2024 21:59

Aksident i rëndë në Zhelinë

Një kamion me targa serbe është përplasur në rrethojën mbrojtëse dhe pastaj është përmbysur në autostradën Tetovë – Shkup. Shoferi ka pësuar lëndime të lehta!/TV21

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 20 Maj, 2024 21:59