Bardhit “s’po i pritet” të bëhet baba!

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 22 Maj, 2024 20:05

Bardhit “s’po i pritet” të bëhet baba!

Javë më parë ata njoftuan se po bëhen prindër.

Bëhet fjalë për artistin Bardhi dhe bukuroshen Sara, çifti që nisën romancën përgjatë eksperiencës në ‘Big Brother’.

E me sa duket, pritja po rezulton të jetë e vështirë sidomos për Bardhin – të paktën kështu lë të kuptohet postimi i tij i fundit në Instagram.

“S’pom pritet me t’i pa sytë”, ka shkruar Bardhi, derisa ka ndarë një fotografi me një palë çorape të foshnjave mesa duket të destinuara për bebushin e ardhshëm të tij dhe të Sarës.

Sara, shtatzëni të mbarë!

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 22 Maj, 2024 20:05