Milani prezanton fanellat e para të sezonit të ri

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 23 Maj, 2024 20:02

Milani prezanton fanellat e para të sezonit të ri

Milani ka mbetur pa trofe këtë edicion, po në të riun shpreson që të ketë suksese më të mëdha.

“Rossonerët” kanë prezantuar edhe fanellat e reja për edicionin e ri, ku do të vazhdojnë të vishen nga kompania e veshmbathjeve ‘Puma’. Gjiganti italian ka prezantuar fanellat e bardha të cilat janë tradicionale me vija të kuqe dhe të zeza.

Ndërkohë nuk mungon edhe ngjyra e bardhë që është në krahët e fanellave dhe në jakën e rumbullakët. Fanellat e reja janë prezantuar nga treshja: Kristian Pulishiç, Ruben Loftus-Çik dhe Rafael Leao.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 23 Maj, 2024 20:02