Pas Luizit, Bardhi ndan rrugët edhe me këtë këngëtare të njohur?

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 23 Maj, 2024 20:14

Pas Luizit, Bardhi ndan rrugët edhe me këtë këngëtare të njohur?

Ky veprim bëri që Luizi të hiqte nga miqtë e Instagramit Bardhin dhe u la të nënkuptohej se mes dyshes nuk kishte më raporte.

Por,së fundmi në profilin e Bardhit vumë re se mungon një tjetër kolege dhe bëhet fjalë për Taynën.

Pasi bëmë një kërkim të vogël,ata nuk ndiqen më me njëri tjetrin dhe arsyet nuk dihen ende.

Kujtojmë që Bardhi ka dhe një bashkëpunim me Taynën e cila quhet “Unaza”

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 23 Maj, 2024 20:14