Agron Llakajt i vdes gruaja: Gjysma ime më e mirë iku sot drejt parajsës

Flaka
Botuar nga Flaka 25 Maj, 2024 08:56

Agron Llakajt i vdes gruaja: Gjysma ime më e mirë iku sot drejt parajsës

Agron Llakaj humb bashkëshorten pas nje beteje te gjate me nje semundje te rende.

Aktori shkruan: “Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës. Me dhimbje të thellë ju njoftoj për ndarjen nga jeta të bashkëshortes time Kostandina,mami i Alkides dhe Enos, “Nina bukuroshe” e Adeas, nena e Teos dhe Brus.

Homazhet do të zhvillohen nesër në ‘Home Funeral Parajsa” (Ish-NShRAK-Tiranë).
Ceremonia e varrimit në orën 15:00 në Varrezat e Sharrës’.

Vizitat i presim diten e diele,te marte dhe te merkure ne oraret 9-13:00 paradite dhe 17-20:00 pasdite.

Flaka
Botuar nga Flaka 25 Maj, 2024 08:56