Bardhi nuk përmbahet as në lift, ja veprimi që i bënë Sarës

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 20:15

Bardhi nuk përmbahet as në lift, ja veprimi që i bënë Sarës

Bardhi dhe Sara janë në një pritje të ëmbël, për herë të parë po bëhen prindër.

Dashuria e tyre e madhe filloj në syrin e publikut, e nuk ka të ndalur edhe tanimë jashtë BBVA.

Sara mbanë audiencën e tyre të madhe të informuar për pothuajse çdo detaj në jetën e tyre private e publike.

Në lift çifti publikojnë foto duke dhuruar puthje njëri tjetrit, më të lumtur se kurrë, shkruan Kosovarja.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 20:15