Digjen dy automjete në Shkup

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 19:03

Digjen dy automjete në Shkup

Sot në orën 02:04 në SPB Shkup është raportuar se është djegur një veturë “Peugeot” në pronësi të T.Z (60) nga Shkupi dhe një veturë “Renault” në pronësi të A. D. nga Shkupi, të dyja me targa të Shkupit.

Zjarri është shuar nga ekipi i Brigadës së Zjarrfikësve të Shkupit dhe nuk ka persona të lënduar.

Inspektim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipet policore nga SPB Shkup.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 19:03