Pyetet për këngët me miliona klikime, Nora Istrefi me përgjigje epike

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 20:14

Pyetet për këngët me miliona klikime, Nora Istrefi me përgjigje epike

Ajo është njëra nga këngëtaret shqiptare që numëron vite të shumta në skenë.

Bëhet fjalë për Nora Istrefin, e cila tashmë ka një karrierë të bujshme me përplot hite.

Artistja e njohur ka qenë së fundmi e ftuar në “E diela vlen”, ku ka folur për jetën dhe për projektet që ka realizuar ndër vite.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksa në një moment u ndal edhe te klikimet që ka marrë në këngët e saj.

“Veç të ishin kanë edhe miliona kështu tamam”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Përkundër kësaj, Nora po vazhdon të jetë e angazhuar me projekte muzikore.

E njëjta është tejet aktive edhe me koncerte e mbrëmje të ndryshme. /Telegrafi/

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 20:14