Ku “humbi” Luana Vjollca?

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 28 Maj, 2024 20:09 Përditësuar

Ku “humbi” Luana Vjollca?

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca, ditëve të fundit po qëndron në Itali.

Pas një kohe të gjatë pa projekte muzikore, dhe pa shfaqje televizive, Vjollca ka vendosur të gjejë pak qetësi për veten.

Moderatorja është në Toskanë ku edhe po i kalon ditët me diell.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 28 Maj, 2024 20:09 Përditësuar