Adelina Ismaili zgjedh Greqinë për t’i kaluar pushimet verore

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 30 Maj, 2024 20:31

Adelina Ismaili zgjedh Greqinë për t’i kaluar pushimet verore

Këngëtarja Adelina Ismaili ka nisur pushimet me familjen.

Ajo dhe burri i saj Vali, bashkë me djalin e tyre, janë arratisur drejt Greqisë, për t’i shijuar ditët me diell.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes llogarisë së saj në Instagram.

Çifti ka zgjedhur Kalimera si destinacion për pushimet verore.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 30 Maj, 2024 20:31