Kiara tregon se kur është e gatshme për bebin e dytë

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 3 Qershor, 2024 20:38

Kiara tregon se kur është e gatshme për bebin e dytë

Kiara është ndër emrat më të përfolur në media rozë.

Ajo ka pak kohë që është bërë mami e bukuroshes Luna Mari, dhe ndjekësit kanë edhe një tjetër kureshtje pas kësaj.

Në një ask në Instastory ju bë një pyetje se kur do të bëj bebin e dytë, një djalë, shkruan Kosovarja.

Me modesti Kiara ia kthehu kështu përgjigjen:

“me kismet pas dy vitesh, po si tja bejm qe ne e duam prapë vajze?

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 3 Qershor, 2024 20:38