Një bukuroshe si Mbresa, mahnit me paraqitjen

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 3 Qershor, 2024 20:40

Një bukuroshe si Mbresa, mahnit me paraqitjen

Moderatorja Mbresa Hajrullahu po mahnit ndjekësit me secilën paraqitje.

Bukuroshja e cila po moderon emisionin “Prive” po kujdeset që çdoherë të shfaqet e kuruar në çdo detaj, shkruan Indeksonline.

E këtë bukuri na e ekspozoi edhe minuta më parë me anë të një fotografie në “Instastory”.

Më flokë të lëshuara dhe grim të lehtë, ajo dukej për mrekulli.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 3 Qershor, 2024 20:40