Rita Ora tregon këmbët seksi me veshje të shkurtër

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 3 Qershor, 2024 20:37

Rita Ora tregon këmbët seksi me veshje të shkurtër

Rita Ora mahniti me pantallona të shkurtë ngjyrë mustardë dhe një bluzë të bardhë, teksa performoi në Mighty Hoopla 2024 në Brockwell Park të dielën.

Rita e përfundoi veshjen e saj me një palë geta të zeza me shkëlqim dhe çizme të zeza në stil punk me shkëlqim deri poshtë gjurit

Këngëtarja, 33 vjeçe, tregoi pamjen e saj të “egër” prej lëkure teksa ecte nëpër skenë, duke shfaqur lëvizjet më të mira të kërcimit

Këngëtarja Shape Of Me e filloi setin e saj me një pallto të madhe, e cila përputhej në mënyrë të përkryer me pantallonat e shkurtra të saj të vogla

Rita e përfundoi veshjen me një palë geta të zeza me shkëlqim dhe çizme të zeza me shkëlqim deri poshtë gjurit.

Këngëtarja e “Shape Of Me” e filloi setin e saj me një pallto, e cila përputhej në mënyrë të përkryer me pantallonat e shkurtra të saj të vogla.

Përveç muzikës së re, Rita i është rikthyer aktrimit dhe do të shfaqet në “The Rise Of Red” të Disney’s Descendant.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 3 Qershor, 2024 20:37