Elita Rudi sjell momentin e bukur me fëmijët në gjoks

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 4 Qershor, 2024 20:29

Elita Rudi sjell momentin e bukur me fëmijët në gjoks

Prezantuesja dhe influencerja e njohur kosovare, sot ka bërë postimin më të ëmbël në Instagram.

Ylli i ekranit ka postuar një fotografi ku shihet me dy fëmijët e saj, Zërin dhe Botën, shkruan “Kosovarja”.

Elita, ka treguar shpesh se është nënë tejet e dedikuar.

Ndryshe, ajo së fundi po realizon emisionin e ri dhe tejet të komentuar “The Elite way” në “ATV”.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 4 Qershor, 2024 20:29