“Ku je ti unë vi”, Ledri dhe Elvana e kanë gati “ëmbëlsirën”

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 4 Qershor, 2024 22:24

“Ku je ti unë vi”, Ledri dhe Elvana e kanë gati “ëmbëlsirën”

Të gjithë po e presin bashkëpunimin e Ledrit me Elvanën!

Dyshja ka bashkëpunuar disa herë, e suksesi në ato projekte ka qenë i padiskutueshëm, raporton Indeksonline.

Edhe një herë, të dy në kulmin e suksesit, kanë bashkuar forcat për një tjetër duet.

“No Love” quhet kënga që “njëshi” i hip-hopit dhe “njëshja” e popit do e publikojnë të premtën.

Kështu paralajmëroi edhe Ledri.

“Ku je ti unë vi të premtën. Kah ora 6 pm” shkroi Ledri.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 4 Qershor, 2024 22:24