Pas mbarimit të Big Brother VIP, Ledioni dhe Sara fillojnë pushimet

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 4 Qershor, 2024 20:28

Pas mbarimit të Big Brother VIP, Ledioni dhe Sara fillojnë pushimet

Moderatori i njohur Ledion Liço pas mbarimit të ‘Big Brother VIP Albania’ ka gjetur kohën për vetën dhe familjen e tij.

Ai ka filluar pushimet së bashku me Sarën, shkruan “Kosovarja”.

Moderatori ka publikuar një foto teksa bashkëshortja e tij shihet duke lexuar libër “Kaq shumë bukuri në një foto”.

Kujtojmë se Ledioni dhe Sara kanë në jetë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 4 Qershor, 2024 20:28