Çka po ndodh me Rinen, shton peshë dhe duket ndryshe

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 5 Qershor, 2024 20:39

Çka po ndodh me Rinen, shton peshë dhe duket ndryshe

Rina Balaj, një nga rep artistet më të preferuara të momentit, po ndryshon.

Këngëtarja e shumë hiteve, në koncertet e fundit është shfaqur me linjë të re trupore, shkruan “Kosovarja”.

Siç mund ta shihni në video, Rina paska shtuar në peshë, duke humbur linjat e admirueshme trupore.

Ajo, mbetet një nga artistet më aktive të skenës muzikore, që tashmë e ka bërë për vete një publik të tërë.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 5 Qershor, 2024 20:39