Dafina Zeqiri lë të habitur rojën e sigurisë gjatë një koncerti – reagimi i tij është epik

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 5 Qershor, 2024 20:41

Dafina Zeqiri lë të habitur rojën e sigurisë gjatë një koncerti – reagimi i tij është epik

Ajo vazhdon të jetë njëra nga artistet shqiptare më të kërkuara në treg.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila veç koncerteve në Kosovë, është e angazhuar edhe jashtë trojeve shqiptare.

Bukuroshja mori vëmendje së fundmi në një koncert, derisa dhuroi spektakël e shfaqje të mrekullueshme.

Veprimet gjatë performancës kanë befasuar edhe rojën e sigurisë, i cili bëri një reagim epik.

Derisa artistja po interpretonte, ai u kthye duke bërë një shikim interesant ndaj saj, gjë e cila u bë virale në rrjet

Se shquhet për performancat dhe stilin e veçantë, këtë e ka dëshmuar prej shumë vitesh.

E njëjta këtë kohë ishte aktive edhe me projekte muzikore, ku vetëm pak javë më parë solli një bashkëpunim me Yll Limanin.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 5 Qershor, 2024 20:41