Rita Ora thotë se nuk e di nëse mund të kryejë marrëdhënie me burrin në shtëpinë e prindërve të saj, pasi po qëndrojnë aty për pak kohë

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 5 Qershor, 2024 20:29

Rita Ora thotë se nuk e di nëse mund të kryejë marrëdhënie me burrin në shtëpinë e prindërve të saj, pasi po qëndrojnë aty për pak kohë

Rita Ora ka pranuar se ajo është konfuze në lidhje me atë nëse mund të kryejë marrëdhënie seksuale me burrin e saj në shtëpinë e nënës së saj, Vera, pasi ata qëndruan aty së bashku për herë të parë.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now” tregoi se aktualisht po qëndronte me nënën e saj për shkak se shtëpia e saj në Londrën Perëndimore po rinovohet – dhe burri i saj ka në plan të iu bashkohet atyre gjatë fundjavës.

Por Rita tha se ajo dhe Taika të jenë nën të njëjtin çati në shtëpinë e prindërve të saj është një përvojë për herë të parë dhe ajo ndjehej e turpëruar për të përjetuar pasione me Taikan në atë shtëpi, shkruan DailyMail.

https://87433380783340ff9c0d83e3f74dc0b6.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

Rita pranoi gjithashtu se ndihej e ndrojtur të shkonte në shtrat me burrin e saj kur kthehej në shtëpi nga Zelanda e Re me dy vajzat e Taikas.

Rita, 33 vjeçare, duke folur në lidhje me shqetësimin e saj një ditë para mbërritjes së Taikas, tha: “Kam shtëpinë time këtu, por po qëndroj te nëna ime sepse është nën rinovim për momentin”.

Por Ora tha se ajo gjithashtu ndihej e ndrojtur të ndante shtratin me burrin e saj në Zelandën e Re për shkak se fëmijët janë në shtëpi. Ajo shtoi: “Mendoj që thjesht fëmijët, gjithmonë është e çuditshme besoj. Ndoshta vetëm për mua”.

Duke diskutuar se si ajo dhe Taika orvateshin me jetët e tyre në Zelandën e Re, ajo shtoi: “E gjysma e familjes sime dhe fëmijët e tij shkojnë në shkollë në Zelandën e Re dhe kështu, po, ne gjithmonë jemi atje. Në Auckland, ne kemi një vend buzë ujit. Është shumë bukur. Ndihem sikur Zelanda e Re është padyshim shumë larg, nëse bën një përpjekje së bashku, është ndryshuese e lojës”.

https://87433380783340ff9c0d83e3f74dc0b6.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

Ylli gjithashtu diskutoi për të qenit një nënë e vështirë për dy vajzat e Taikas nga martesa e tij e parë, duke shtuar: “Oh, unë i dua. Ndihem vërtet shumë mirë sepse unë jam thjesht zonja e mirë që nuk ka në të vërtetë asnjë përgjegjësi”.

https://www.dailymail.co.uk/embed/video/3204457.html

Të premten, Rita publikoi këngën e saj më të re “Ask & You Shall Receive”, pas suksesit të albumit të saj të vitit 2023 “You & I”.

Duke folur për këngën e saj më të fundit, ajo shtoi: “Nuk është aq e thellë. Unë doja një himn të lumtur, argëtues veror që të gjithë nëse mendoni për muzikën time gjatë kësaj dekade, gjithmonë ka qenë për mua në lidhje me ngritjen e njerëzve dhe të kesh atë aftësi për të ndjerë mirë”. /Telegrafi/

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 5 Qershor, 2024 20:29