Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen, merr urim të veçantë nga personi zemrës

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 9 Qershor, 2024 12:14

Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen, merr urim të veçantë nga personi zemrës

Beatrix Ramosaj sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur ka marrë urime të ndryshme nga miqtë e familjar.

Por, nuk kishte si të mungonte urimi special i nënës së saj që padyshim buron nga thellësia e zemrës.

“@beatrixramosaj ime e dashur, jo vetëm që je një vit më e madhe që është e veçantë në vetvete, por sot hyn në një kapitull të ri dhe emocionues të jetës tënde.

Shpresoj që të jetë plot me gjërat më të mrekullueshme dhe mundësitë më të mëdha për ty. Te dua sa krejt universi always and forever happy birthday, my love”, ka shkruar ajo poshtë fotos së Beatrixit.

Urime!

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 9 Qershor, 2024 12:14