Ky veprim e bëri të qajë Elvana Gjatën

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 19 Qershor, 2024 20:55

Ky veprim e bëri të qajë Elvana Gjatën

Pak ditë me parë Elvana Gjata kishte koncert në Gjermani ku mblodhi mijëra shqiptarë.

Andaj ajo ka publikuar disa nga imazhet atje, shkruan “Kosovarja”.

Dashuria e madhe nga publiku e bëri të qaj këngëtaren.

Ndryshe nga kjo Elvana njihet për zërin dhe stilin unik qe e karakterizon në skenën e muzikës.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 19 Qershor, 2024 20:55