Spanja kalon në epërsi me golin e Ferran Torres

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 24 Qershor, 2024 21:24

Spanja kalon në epërsi me golin e Ferran Torres

Spanja ka kaluar në avantazh ndaj Shqipërisë në ndeshjen e cila po luhet në Dusseldorf të Gjermanisë.

Një pasim dinak i Dani Olmos në minutën e 12-të bëri që Torres ta shfrytëzojë atë në maksimum dhe me lehtësi të shënojë përballë Strakoshës për 1-0.

Deri në këto minuta Shqipëria po luante mirë duke ushtruar presion tek kundërshtarët, por ishin të pafat në pësimin e golit./Telegrafi/

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 24 Qershor, 2024 21:24