Dafina Zeqiri lë dyshime sërish se është shtatzënë

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 25 Qershor, 2024 11:27

Dafina Zeqiri lë dyshime sërish se është shtatzënë

Muajve të fundit është komentuar shumë për jetën e saj private.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila u përfol për lidhjen me Kreshnik Gjergjin dhe jo vetëm.

Këngëtarja shqiptare njoftoi se sivjet martohet dhe se do të bëjë një ceremoni të vogël me miqtë e familjen.

Veç kësaj, u aludua se çifti është në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Për këtë ka vend sërish për dyshime pas një fotografie që u postua së fundmi në InstaStory.

Partneri në foton me Dafinën vendosi një ’emoji’ të një gruaje shtatzënë si dhe atë të ‘nuses’.

Megjithatë, pritet të shihet nëse kjo është e vërtetë apo thjesht për të marrë vëmendje.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 25 Qershor, 2024 11:27