Lulzim Peci transferohet tek Llapi

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 1 Korrik, 2024 13:17

Lulzim Peci transferohet tek Llapi

Llapi ka bërë goditjen e madhe në merkato.

Llapjanët kanë transferuar super talentin e Trepçës 89’, Lulzim Pecin, shkruan Arbresh.info.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë skuadra e Llapit përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Luli luan në pozitën e mesfushorit dhe ka qenë një ndër lojtarët kyç të Trepçës 89′.

Peci gjithashtu është pjesë e kombëtares së Kosovës u-21.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 1 Korrik, 2024 13:17