Mbresa shkëlqen në pushime, shfaqet si princeshë

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 1 Korrik, 2024 08:15

Mbresa shkëlqen në pushime, shfaqet si princeshë

Mbresa ka filluar pushimet verore.

Në disa fotografi që ndau me ndjekësit e saj në “Instagra”, mori komente shumë positive.

Ajo u shfaq me një fustan portokalli dhe me flokë kaqurrele.

Imazhet e saj ngjasojnë me princeshat në filmat e animuar.

Po iu pëlqen?

https://www.instagram.com/p/C81rNpyoCyB/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 1 Korrik, 2024 08:15