Ana Kabashi ndan disa pamje nga pushimet

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 2 Korrik, 2024 09:44

Ana Kabashi ndan disa pamje nga pushimet

Këngëtarja dhe ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Ana Kabashi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka treguar se është në pushime.

Ana përmes këtij postimi ka ndarë me ndjekësit e saj disa pamje nga këto pushime që po kalon.

https://www.instagram.com/p/C84KPrhoHYD/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 2 Korrik, 2024 09:44