Enca e deformon trupin, detaje shqetësuese

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 2 Korrik, 2024 21:24

Enca e deformon trupin, detaje shqetësuese

Këngëtarja e njohur Enca ka postuar disa imazhe të reja në Instagram.

Ndonëse Enca ka rregulluar fotot me fotoshop, ndjekësit janë shqetësuar për deformimin e trupit të saj.

Enca njihet për fotot provokative dhe tërheqëse, shkruan Kosovarja

Ka kaluar një kohë e gjatë që këngëtarja ka lënë anash karrierën e saj muzikore,

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 2 Korrik, 2024 21:24