Shqipja e Blerando bëhen bashkë, kjo është arsyeja

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 2 Korrik, 2024 09:02

Shqipja e Blerando bëhen bashkë, kjo është arsyeja

Gjatë qëndrimit në ‘Big Brother VIP Kosova’ Shqipja dhe Blerando kanë krijuar një raport mjaftë të ngushtë e mesa duket po e vazhdojnë edhe sot.

Blerando në këngën e tij me të re të titulluar “Katile” ka bashkëpunuar me Shqipen e cila ishte pjesë e videoklipit.

Mesa duket kjo erdhi surprizë për shumë ndjekës të dyshes.

Përndryshe ky veprim i tyre ka marrë vëmendjen e audiencës së gjerë shqiptare.

https://www.instagram.com/reel/C84tT-Sqeko/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 2 Korrik, 2024 09:02