Gjiko dhe Elita Rudi nisin pushimet në Afrikë

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 4 Korrik, 2024 20:28

Gjiko dhe Elita Rudi nisin pushimet në Afrikë

Çifti i njohur i showbizit, Gjiko dhe Elita Rudi, kanë nisur pushimet e para për këtë verë.

Ata si destinacion të këtij udhëtimi kanë zgjedhur Afrikën, një vend tashmë i frekuentuar nga një pjesë e madhe e shqiptarëve.

Dyshja kanë ndarë pamje nga ky udhëtim i tyre, i cili duket se veçse ka nisur për ta.

Foto: Screenshot/Instagram

Të njëjtit kanë eksploruar vende të ndryshme, në bazë të asaj që kanë ndarë nëpër rrjete sociale.

Lexo po ashtuA e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Elita dhe Gjiko vlen të ceket se janë ndër çiftet më të pëlqyera e më të dashura për publikun.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata kanë bashkë dy fëmijë: një djalë dhe një vajzë.

Gjiko këtë periudhë ka sjellë një projekt të ri në bashkëpunim me djalin e tij, Zërin, njëherësh të parin për të. /Telegrafi/

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 4 Korrik, 2024 20:28