Kjo surprizë e bëri me lot në sy Sara Gjordenin

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 8 Korrik, 2024 17:02

Kjo surprizë e bëri me lot në sy Sara Gjordenin

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Albania’ Sara Gjordeni aktualisht është antare e jurisë tek “She’s on Top”.

Mes emisionit Sara ka pranuar një surprizë mjaftë të veçantë.

Një klip i përgatitur nga ndjekësit e çiftit tregonte momentet më të bukura të tyre, gjë që përloti ish-banoren e BBV.

Kujtojmë se Sara dhe Bardhi së shpejto do të bëhen prindër të një vajze.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 8 Korrik, 2024 17:02