Luizi bën gjestin e “çmendur” në pushime

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 9 Korrik, 2024 20:22

Luizi bën gjestin e “çmendur” në pushime

Luiz Ejlli është një nga figurat publike me të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Aktualisht këngëtari gjendet me pushime me familje në Turki, shkruan “Kosovarja”.

Një video që ka publikuar Luizi shihet pasi ka hequr statujën nga vendi dhe po qëndron ai, andaj ndjekësit reaguan me komente të shumta.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 9 Korrik, 2024 20:22