Aksident në Çairçank, rrokulliset vetura

Flaka
Botuar nga Flaka 7 Prill, 2024 18:35

Aksident në Çairçank, rrokulliset vetura

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në “Çairçankë” të Shkupit ku një veturë me targa të Shkupit është rokullisur.

Nuk ka informacione për të lenduar, policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po hetohet se si erdhi deri te aksidenti. 

Flaka
Botuar nga Flaka 7 Prill, 2024 18:35