Kthehu në faqen kryesore

Tag "Alsident"

Aksident në Çairçank, rrokulliset vetura

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në “Çairçankë” të Shkupit ku një veturë me targa të Shkupit është rokullisur. Nuk ka informacione për të lenduar, policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po hetohet se si

Read Full Article