Kthehu në faqen kryesore

Tag "Krushevë"

Fronti Europian hap shtabin zgjedhor në Krushevë

Fronti Europian sot ka vazhduar aktivitetet parazgjedhore në komunën e Krushevës ku para të pranishmëve fjalë rasti ka pasur kandidati për president Bujar Osmani, kandidati për deputetë Musa Xhaferi, përfaqësues të ASH Remzi Memedi si dhe kordinatorët e Zonës së

Read Full Article