Back to homepage

Etiketë "Faton Ahmeti"

Amerika dëshiron të “krijon” lidership nga Faton Ahmeti

Amerika dëshiron të “krijon” lidership nga Faton Ahmeti

Me ftesë të Departamentit Amerikan të Shtetit (U.S. Department of State), nga 4 shkurti sekretari i përgjithshëm i BDI, Faton Ahmeti po qëndron në Uashington të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në kuadër të programit IVLP (International Visitor Leadership Program),

Read Full Article
Faton Ahmeti: Rinia e Gostivarit tregoi se mbështet vizionin e kryetarit tonë

Faton Ahmeti: Rinia e Gostivarit tregoi se mbështet vizionin e kryetarit tonë

Bashkimi Demokratik për Integrim ka përmbyllur takimet e saj informative nën moton “Bashkë për në Europë” në Gostivar me takimin që realizoi me Forumin Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar. Të rinjve të pranishëm iu drejtua Kryetari i

Read Full Article
Faleminderon Faton Ahmeti

Faleminderon Faton Ahmeti

Faton Ahmeti i cili në Këshillin e Përgjithshëm të BDI u zgjodh sekretar i përgjithshëm i kësaj partie, përmes një postimi ka faleminderuar liderin e BDI dhe strukturën e partisë për besimin e dhënë, njofton Flaka “Të dashur anëtarë të

Read Full Article
Ahmeti takon kryesinë e degës së BDI në Tetovë!

Ahmeti takon kryesinë e degës së BDI në Tetovë!

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot ka takuar strukturat e degës së BDI-së në Tetovë. Mbledhja është zhvilluar në selinë e BDI-së në Tetovë ku është biseduar për për të arriturat e deritanishme dhe projektimin e synimve

Read Full Article
Tetova voton, Faton Ahmeti: Do të jemi fitues absolut | VIDEO

Tetova voton, Faton Ahmeti: Do të jemi fitues absolut | VIDEO

Kandidati për kryetar këshilli komunal nga radhët e BDI-së, Faton Ahmeti bën thirrje që qytetarët të dalin të votojnë sa më shumë pasi me votën e tyre kanë mundësi të zgjedhin përfaqësuesit e tyre në këshillin komunal në interes të

Read Full Article