Kthehu në faqen kryesore

Tag "Bejxhan Iljaz"

A ishte kundër mbajtjes së tubimit në sheshin Skenderbue, lideri PDT: Turp, shpifje e ulët e opizitës!

” Fronti Europian pjesë e të cilit është dhe partia turke TDP e Bejxhan Iljaz nuk ka pranuar që tubimi i sotëm të mbahet në sheshin Skenderbe në Shkup”, raportoi sot jozyrtarisht portali në gjuhën shqipe Zhurnal nga Shkupi. Sipas portalit,

Read Full Article