Kthehu në faqen kryesore

Tag "Lindita Ahmeti"

Mbahu babë Xhabir, sot mbete edhe pa një krah!

Ditë e rëndë për familjen e artistëve të mëdhenj, familjen Ahmeti. Mëngjesin e hershëm të së martës u nda nga jeta poete Lindita Ahmeti, motra e aktorit të ndjerë Luran Ahmeti dhe e bija e poetit Xhabit Ahmeti, shkruan Flaka

Read Full Article