Back to homepage

Etiketë "Menduh Thaçi"

Takimi me Ramën do të realizohet të martën në  Tiranë

Takimi me Ramën do të realizohet të martën në Tiranë

Gjashtë vjet pas këtij momenti të kapur në dy fotografi, kryeministri shqiptar Edi Rama do të mbledhë përsëri në Tiranë liderët shqiptarë nga Maqedonia, të martën. Pjesëmarrjen në takim për Alsat e konfirmuan kreu i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari

Read Full Article
Rama mbledh liderët shqiptarë, LSDM mirëpret iniciativën!

Rama mbledh liderët shqiptarë, LSDM mirëpret iniciativën!

Ende është e paqartë se a do të jenë prezent në Tiranë të gjithë kryetarët e partive shqiptare në Maqedoni. ”Kemi marrë ftesë por ende nuk kemi qëndrim për pjesëmarrjen” – tha Bilall Kasami. Në Tiranë me shumë gjasa do

Read Full Article
Ahmeti e Thaçi në mision të ri

Ahmeti e Thaçi në mision të ri

Zhvillimet e fundit politike në vend ishin në fokusin e bisedimeve që dje realizuan liderët e dy partive politike , ai i BDI-së dhe PDSH-së, Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi. Sipas njoftimit të lëshuar nga PDSH-ja, Menduh Thaçi ka potencuar

Read Full Article
Tetova voton: Thaçi: Këto zgjedhje të kalojnë në atmosferë të qetë, fer dhe demokratike

Tetova voton: Thaçi: Këto zgjedhje të kalojnë në atmosferë të qetë, fer dhe demokratike Updated

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi e realizoi të drejtën e votës në vendvotimin 1968/1 në objektin e kopshtit të vjetër. Kryetari i PDSH-së uroi që këto zgjedhje të kalojnë në atmosferë të qetë, fer dhe demokratike. PDSh-ja garon

Read Full Article
Thaçi: Tetovën 10 vite e qevrisin njerëz që se meritojnë | VIDEO

Thaçi: Tetovën 10 vite e qevrisin njerëz që se meritojnë | VIDEO

https://youtu.be/RBgQpkeNJyE Read Full Article