Moti me vranësira dhe reshje shiu

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 09:33

Moti me vranësira dhe reshje shiu

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të cilat më të dendura do të jenë në pjesët perëndimore të vendit, të përcjella me erë nga drejtimi jugor, posaçërisht përgjatë vardarit.

Në orët e pasdites reshjet do të ndërpriten.

Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 12 deri në 16 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu.

Temperatura maksimale do të arrij në 12 gradë Celsiusë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 09:33

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...