Moti me vranësira dhe reshje shiu

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 09:33

Moti me vranësira dhe reshje shiu

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të cilat më të dendura do të jenë në pjesët perëndimore të vendit, të përcjella me erë nga drejtimi jugor, posaçërisht përgjatë vardarit.

Në orët e pasdites reshjet do të ndërpriten.

Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 12 deri në 16 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu.

Temperatura maksimale do të arrij në 12 gradë Celsiusë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 09:33
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.