Kthehu në faqen kryesore

Tag "Gostivar"

Thaçi në takim me kryesinë e shtabit të degës së PDSH-së në Gostivar

Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi sonte në kuader të aktiviteteve parazgjedhore ka takuar shtabin zgjedhor në degën e Gostivarit, ku mes të tjerash është folur rreth përgatitjeve dhe mobilizimit partiak mbi zgjedhjet presidenciale të 24 Prillit dhe ato

Read Full Article