Back to homepage

Tag "Aksident"

Vetura mori flakë pas aksidentit, lëndohen dy persona

Vetura mori flakë pas aksidentit, lëndohen dy persona

Vetura e cila ka marrë flakë sot në bulevardin “Brigada e Tretë Maqedonase”, paraprakisht është përplasur me një veturë tjetër, pas së cilës është përmbysur dhe ka marrë flakë zjarr, thonë nga MPB Maqedoni. “Sot (18.07.2023) në SPB Shkup është

Read Full Article
Aksident tragjik, autobusi godet një veturë

Aksident tragjik, autobusi godet një veturë

Një person ka humbur jetën në një aksident të rëndë trafiku, i cili ka ndodhur sonte mes një autobusi me targa të Berovës dhe një veture Opel Astra me shenja regjistrimi Probishtip në autostradën e shpejtë Shtip-Koçan, në vendin e

Read Full Article
Lëndohen 5 shtetas të Maqedonisë së Veriut në Greqi

Lëndohen 5 shtetas të Maqedonisë së Veriut në Greqi

Pesë shtetas të Maqedonisë së Veriut kanë mbetur të lënduar, por jashtë rrezikut, në një aksident trafiku që ka ndodhur rreth gjysmë ore pas mesnate në rrugën Ignacia Odos, në afërsi të kryqëzimit Amfipoli Ser në Selanik. Automjeti në të

Read Full Article
Aksident i rëndë në Shkup, gjashtë persona të lënduar

Aksident i rëndë në Shkup, gjashtë persona të lënduar

Sot në ora 04:35 të mëngjesit është raportuar se në rrugën “Bellasica”, përballë kryqëzimit me bulevardin “Goce Dellçev”, ka ndodhur një aksident në komunikacion ndërmjet dy automjeteve “Volkswagen Passat”, të dyja me targa të Shkupit, njërin e drejtonte D. M.

Read Full Article
Aksidentohet për vdekje i riu nga Dobërdolli i Gostivarit. Filmoi vetën pak para aksidentit!

Aksidentohet për vdekje i riu nga Dobërdolli i Gostivarit. Filmoi vetën pak para aksidentit!

Sot në moshë të re ka ndërruar jetë i riu nga Dobërdolli i Gostivarit, Adas Shabani nga Dobërdolli i Gostivarit. Shkak i ndarjes nga jeta është bë një aksident trafiku. I ndjeri ka drejtuar një motor në momentet e aksidentit

Read Full Article