Back to homepage

Etiketë "Aksident"

Lëndohen 5 shtetas të Maqedonisë së Veriut në Greqi

Lëndohen 5 shtetas të Maqedonisë së Veriut në Greqi

Pesë shtetas të Maqedonisë së Veriut kanë mbetur të lënduar, por jashtë rrezikut, në një aksident trafiku që ka ndodhur rreth gjysmë ore pas mesnate në rrugën Ignacia Odos, në afërsi të kryqëzimit Amfipoli Ser në Selanik. Automjeti në të

Read Full Article
Aksident i rëndë në Shkup, gjashtë persona të lënduar

Aksident i rëndë në Shkup, gjashtë persona të lënduar

Sot në ora 04:35 të mëngjesit është raportuar se në rrugën “Bellasica”, përballë kryqëzimit me bulevardin “Goce Dellçev”, ka ndodhur një aksident në komunikacion ndërmjet dy automjeteve “Volkswagen Passat”, të dyja me targa të Shkupit, njërin e drejtonte D. M.

Read Full Article
Aksidentohet për vdekje i riu nga Dobërdolli i Gostivarit. Filmoi vetën pak para aksidentit!

Aksidentohet për vdekje i riu nga Dobërdolli i Gostivarit. Filmoi vetën pak para aksidentit! Updated

Sot në moshë të re ka ndërruar jetë i riu nga Dobërdolli i Gostivarit, Adas Shabani nga Dobërdolli i Gostivarit. Shkak i ndarjes nga jeta është bë një aksident trafiku. I ndjeri ka drejtuar një motor në momentet e aksidentit

Read Full Article
Dy gra në gjendje kritike pasi u aksidentuan në Shkup

Dy gra në gjendje kritike pasi u aksidentuan në Shkup

Dy gra të moshuara të moshës 88-vjeçare janë aksidentuar në rrugën Tome Arsovski në Shkup, njofton Flaka. MPB informoi se automjeti ngarkues “Fiat Doblo Cargo” me targa të Shkupit i drejtuar nga TS (48) nga Shkupi ka goditur N.M.(88) dhe

Read Full Article
Aksident trafiku në Shkup

Aksident trafiku në Shkup

Para pak çastesh në rrugën Gjorçe Petrov ka ndodhur nje aksident trafiku. Nuk raportohet për viktima eventuale por vetëm për dëme materiale. Sipas informatave të para që kanë arritur ne redaksinë e tv Klan M thuhet se dy vetura janë

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...