Back to homepage

Etiketë "Bora Zemani"

Bora Zemani shfaqet “hot” gjatë pushimeve e veshur me bikini

Bora Zemani shfaqet “hot” gjatë pushimeve e veshur me bikini

Bora Zemani është njëra nga prezantueset e njohura shqiptare. Ajo prej shumë muajsh është në qendër të mediave rozë dhe çdo postim i saj kthehet menjëherë në lajm. Prej disa javësh, moderatorja ka nisur pushimet dhe duket se po relaksohet

Read Full Article
Donald Veshaj dhe Bora Zemani konfirmojnë ribashkimin

Donald Veshaj dhe Bora Zemani konfirmojnë ribashkimin

“Dyshja” Bora-Donald vijon, madje çdo ditë me detaje të reja! Megjithëse Bora Zemani dhe Donald Veshaj nuk kanë folur asnjëherë hapur publikisht për thashethemet se janë ribashkuar, ata po e konfirmojnë çdo ditë e më shumë se janë bashkë. Përpos

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...