Back to homepage

Etiketë "Ziadin Sela"

Taravari“Zëri im është i Ziadinit, zëri i Ziadinit është zëri im”

Taravari“Zëri im është i Ziadinit, zëri i Ziadinit është zëri im”

Pas takimeve të suksesshme në Kumanovë, sot Arben Taravari i shoqëruar nga ish kryetari Zijadin Sela, doktor Bekim Pocesta, si dhe deputeti Syrija Rashidi kan vazhduar karavanin e tij të dëgjesave me degen e Dibres dhe Strugës. Vërehet një mobilizim

Read Full Article
Sela: Duam të tregojmë se ASH nuk ka pronarë dhe është e qytetarëve

Sela: Duam të tregojmë se ASH nuk ka pronarë dhe është e qytetarëve

Ish-kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, para Kuvendit Qendror të partisë tha se sot do të ketë emërim të një ushtruesi detyre deri në kongresin e ardhshëm të partisë, që do të vendoset sot. ASH është e gatshme të

Read Full Article
Ziadin Sela me urim dhe porosi për nxënësit, prindërit dhe mësuesit

Ziadin Sela me urim dhe porosi për nxënësit, prindërit dhe mësuesit

Kryetari i Aleanës për Shqiptarët, Ziadin Sela përmes një postimi ka uruar vitin shkollorë. “Të nderuar prindër! Po jetojmë në një kohë të krizës ekonomike, institucionale, por edhe sociale. Ky do të jetë një vit i rëndë për çdo familje

Read Full Article
Ja kur pritet që Ziadin Sela ta dorëzon  dorëheqjen në Kuvendin Qendror

Ja kur pritet që Ziadin Sela ta dorëzon dorëheqjen në Kuvendin Qendror

Lideri i sapo-dorëhequr i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela do ta dorëzojë dorëheqjen e tij edhe formalisht para organeve të partisë në mbledhjen e ardhshme të Kuvendit Qendror. Nga kjo parti konfirmuan për Klan M se, mbledhja e ardhshme e

Read Full Article
Taravari pas dorëheqjes së Selës: Është njeriu simbol i Aleancës për Shqiptarët!

Taravari pas dorëheqjes së Selës: Është njeriu simbol i Aleancës për Shqiptarët!

“Ziadin Sela është njeriu simbol i Aleancës për Shqiptarët, është burri që i doli në ballë me trimëri nevojave për ndryshim duke krijuar revolucion në politikën e vendit. Ai u bë një avokat i të drejtave të njeriut. Kauza e

Read Full Article

29
Nën
Në pjesën e tretë të Programit 200, i ftuar ishte zv/ministri i Drejtësisë, Agim Nuhiu,...
29
Nën
Shpeshë herë viktimat ngelin udhëve, pasi që kapacitet e qendrave strehuese nuk janë shumë të...
29
Nën
Drejtori i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë, Nikolçe Babovski, në emisionin “Utrinski” në “Telma” tha...
29
Nën
Viktimat e dhunës familjare kanë qenë sonte temë në Programin 200, me gazetaren Semra Musai....